İBB'ye hoş geldiniz

Türkçe Koçluk hizmeti

Serbest meslek sahibi olmak, uzun bir aradan sonra işe geri dönmek veya kendinizi profesyonel olarak yeniden yönlendirmek ister misiniz? Türkçe bireysel koçluk fırsatından yararlanın: Bireysel görüşmelerde deneyimli çalışanlarımız, hedefleri belirleme, engelleri aşma ve ilerideki profesyonel yolunuzu adım adım planlama konusunda size destek olacaktır.

IBB´de koçluk kimler için uygundur?

Koçluk tekliflerimizle cok farklı hedef gruplara hitap ediyoruz:

•    Profesyonel olarak kendilerini yeniden yönlendirmek isteyenler
•    Uzun bir hastalık/ ara/ işsizliğin ardından işe dönmek isteyenler
•    Profesyonel hayata ilk adımı atmak isteyenler
•    Başvuru sürecinde desteğe ihtiyaç duyan kişiler
•    Serbest meslek sahibi olmak isteyenler


Tüm bu farklı insan gruplarını birbirine bağlayan ortak bir nokta var: Değişim isteği.


Koçluk tekliflerimiz

Koçluğumuz kapsamında tam olarak istediğiniz desteği alacaksınız. Sponsorunuzla birlikte hedefi belirlersiniz ve biz de oraya giden yolda size profesyonel bir şekilde eşlik ederiz. Bu hem bireysel koçluk oturumlarında hem de maksimum sekiz katılımcının yer aldığı hedef gruba özel grup koçluğu oturumlarında gerçekleşebilir. Her iki formun bir kombinasyonu da mümkündür.

Koçluk teklifimiz, iş bulma kurumunuzdan veya iş merkezinizden alacağınız bir aktivasyon ve yerleştirme kuponu (AVGS) ile %100 finanse edilebilir.

Finansal destek fırsatları konusunda, size tavsiyelerde bulunmaktan ve koçluk teklifimizle ilgili sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Bize ic@ibb.com (ic=internationalcoaching) adresine bir e-posta yazın veya aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin:

 

Kontaktformular Türkisch

Erste Seite